І нтегрований урок. Тема 1 :Узагальнення вивченого матеріалу з теми «Дієслово» Тема 2: Здоров’я – найцінніший скарб
Сообщения
Сообщения за 2018
- Получить ссылку
- X
- Электронная почта
- Другие приложения
Клас: 7 Тема: З думкою про Кобзаря... ( з нагоди проведення щорічного конкурсу Т. Г. Шевченка) Аналіз контрольної роботи №2 «Дієслово». Дієвідмінювання дієслів теперішнього і майбутнього часу. Мета: Закріпити знання учнів про правопис дієслів І та ІІ дієвідмін, їх дієвідмінювання, формувати уміння аргументувати написання орфограм, знаходити і виправляти помилки на вивчені орфограми, правильно використовувати форми дієслів у мовленні; конструювати речення з дієсловами в усіх часах і особових формах; складати висловлювання на задану тему, використовуючи виражальні можливості дієслова; виховувати самостійність у роботі. Ключові компетенціі: розвивати усне мовлення, формувати загальнокультурну грамотність, дотримуватись норм української літературної мови, виховувати любов до мови як до рідної і повагу як до державної. Обладнання: Таблиці «Форми дієслів», «Дієвідмінювання», ксерокопії текстів, індивідуальні картки, картки для рефлексії, портрет Т.Шевченка, «К...
Узагальнення та систематизація знань про іменник як частину мови.
- Получить ссылку
- X
- Электронная почта
- Другие приложения
- Получить ссылку
- X
- Электронная почта
- Другие приложения

УРОК РОЗВИТКУ мовлення. ПИСЬМОВИЙ СТИСЛИЙ ПЕРЕКАЗ РОЗПОВІ ДНОГО ТЕКСТУ ВИКОНАННЯ ПЕВНИХ ДІЙ У ХУДОЖНЬОМУ СТИЛІ. Мета : ð навчальна : навчити стислого переказу текстів, що описують процес праці, формувати вміння визначати тему й основну думку тексту, здійснювати його змістово‑композиційний аналіз, учити добирати мовні засоби відповідно до мети й змісту твору; ð розвивальна : розвивати мислення та мовлення, увагу, аналітичні здіб-ності, пам’ять; ð виховна : виховувати ціннісне ставлення до праці, до традицій українців. Внутрішньопредметні зв’язки : лексикологія, синтаксис, мова і мов-лення. Міжпредметні зв’язки : художня література, українознавство. Тип уроку : урок розвитку комунікативних умінь. ПЕРЕБІГ УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ ІІ. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ Перевірка домашнього завдання Бліцопитування ▼ Назвіть типи мовлення. ▼ Чим відрізняється ...