Сообщения

Изображение
І нтегрований урок. Тема 1 :Узагальнення вивченого матеріалу з теми «Дієслово» Тема 2: Здоров’я – найцінніший скарб
Изображение
Клас: 7 Тема: З думкою про Кобзаря... ( з нагоди проведення щорічного конкурсу Т. Г. Шевченка) Аналіз контрольної роботи №2 «Дієслово».   Дієвідмінювання дієслів теперішнього і майбутнього часу. Мета: Закріпити знання учнів про правопис дієслів І та ІІ дієвідмін, їх дієвідмінювання, формувати уміння аргументувати написання орфограм, знаходити і виправляти помилки на вивчені орфограми, правильно використовувати форми дієслів у мовленні; конструювати речення з дієсловами в усіх часах і особових формах; складати висловлювання на задану тему, використовуючи виражальні можливості дієслова; виховувати самостійність у роботі. Ключові компетенціі: розвивати усне мовлення, формувати загальнокультурну грамотність, дотримуватись норм української літературної мови, виховувати любов до мови як до рідної і повагу як до державної. Обладнання: Таблиці «Форми дієслів», «Дієвідмінювання», ксерокопії текстів, індивідуальні картки, картки для рефлексії, портрет Т.Шевченка, «Кобза

Узагальнення та систематизація знань про іменник як частину мови.

Узагальнення та систематизація знань про іменник як частину мови.
Изображение
 УРОК РОЗВИТКУ  мовлення. ПИСЬМОВИЙ СТИСЛИЙ ПЕРЕКАЗ РОЗПОВІ ДНОГО ТЕКСТУ  ВИКОНАННЯ ПЕВНИХ ДІЙ У ХУДОЖНЬОМУ СТИЛІ. Мета : ð      навчальна : навчити стислого переказу текстів, що описують процес праці, формувати вміння визначати тему й основну думку тексту, здій­снювати його змістово‑композиційний аналіз, учити добирати мовні засоби відповідно до мети й змісту твору; ð      розвивальна : розвивати мислення та мовлення, увагу, аналітичні здіб-ності, пам’ять; ð      виховна : виховувати ціннісне ставлення до праці, до традицій укра­їнців. Внутрішньопредметні зв’язки : лексикологія, синтаксис, мова і мов-лення. Міжпредметні зв’язки : художня література, українознавство. Тип уроку : урок розвитку комунікативних умінь. ПЕРЕБІГ УРОКУ І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ ІІ. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ Перевірка домашнього завдання Бліцопитування ▼   Назвіть типи мовлення. ▼   Чим відрізняється опис від розповіді й роздуму? ▼   Чи пов’язаний тип мовлення зі стилем мови?
Изображение
Изображение